Intertrans

Transport krajowy i międzynarodowy

Świadcząc usługi transportowe od 1991 roku zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie, zarówno na terenie kraju jak i europy
Naszym głównym atutem jest nowoczesny tabor składający się w większości z samochodów MAN TGA i VOLVO FH-12 Oraz Naczepy Firmy SCHMITZ wyprodukowanych w latach 2000 do 2008 i posiadające normy emisji spalin Euro3 i Euro5.
Zestawy do 33 euro palet i 24 ton

Preferowane przez nas kierunki to: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Irlandia, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Włochy.

Przesyłki przewożone naszymi środkami transportu są objęte ubezpieczeniem odpowiedzilności cywilnej na sumę 100.000 USD, a przy transporcie którego wartość przekracza powyższy limit gwarantujemy podwyższenie kwoty ubezpieczenia.

Dysponuje własną flotą, co umożliwia praktycznie natychmiastową realizację zleceń. Świadomi faktu, iż stan techniczny taboru przekłada się na sprawne świadczenie usług transportowych nieustająco inwestujemy w ciągłe ulepszanie, wyposażenie i serwis naszych pojazdów. Nasza flota jest naszym atutem, a nasi pracownicy to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalne wykonywanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.

Wszyscy nasi kierowcy to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

Zestaw Standard: Ciągnik siodłowy z naczepą typu firanka

zestaw transportowy

Dane techniczne:

  • Kubatura przestrzeni ładownej: 95m3
  • Długość przestrzeni ładownej: 13,60m
  • Szerokość przestrzeni ładownej: 2,48m
  • Wysokość przestrzeni ładownej: 2,80m
  • Ładowność: 24t
  • Ilość miejsc paletowych: do 33 Euro palet
  • Przystosowany załadunku od tyłu, od boku i z góry

Nasz tabor

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel: 48 360 55 88
tel./fax: 48 360 61 60

email: info@intertrans.radom.pl

więcej

copyright © 2013 www.intertrans.radom.pl

ul. Gołebiowska 39, 26-600 Radom
tel. 48 360 55 88

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl