Intertrans

O firmie

INTERTRANS to firma istniejąca na runku od 1991 roku. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i stalismy się profesjonalistami w swoim fachu dzieki czemu zasłuzyliśmy na uznanie i zaufanie naszych kontrachentów.

Wieloletnie doświadczenie pozwala zaspokajać nam wysokie wymagania naszych klientów względem. Maksymalnie rozszerzając ofertę, dopasowujemy ją do ciagle rosnących oczekiwań. W zakres usług przedsiębiorstwa wchodzą:

Transport międzynarodowy

Preferowane przez nas kierunki to: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Irlandia, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Włochy.
a naszym głównym atutem jest nowoczesny tabor składający się w większości z samochodów MAN TGA i VOLVO FH-12 Oraz Naczepy Firmy SCHMITZ wyprodukowanych w latach 2000 do 2008 i posiadające normy emisji spalin Euro3 i Euro5.

Transport i usługi budowlane

Działając w branży nieprzerwanie od ponad 22 lat nasz firma wyspecjalizowała się w transporcie maszyn i materiałów budowlanych.

Kruszywa budowlane

Oferowane przez nas kruszywa charakteryzują się wysoką jakością dzięki odpowiednim technologiom rozdrabniania i przesiewania. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają polskie normy.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel: 48 360 55 88
tel./fax: 48 360 61 60

email: info@intertrans.radom.pl

więcej

copyright © 2013 www.intertrans.radom.pl

ul. Gołebiowska 39, 26-600 Radom
tel. 48 360 55 88

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl